Роз’яснення Мінрегіону щодо розрахунку класу наслідків

роз’яснення Мінрегіону стосовно сукупного показника при розрахунку класів наслідків (відповідальності) об’єкта.

26.11.2021 було опубліковано роз’яснення Мінрегіону стосовно сукупного показника при розрахунку класів наслідків (відповідальності) об’єкта.

Разом з тим 10.12.2021 року ТОВ «Будексп Юкрейн» отримало нового листа, в якому зазначено про необхідність повернути попередній лист Міністерства від 25.11.2021 № 8/15.1/7125-21 та не використовувати його інформацію у роботі.

Відповідно до оновленого роз’яснення, при проектуванні комплексі (будови), до складу якого входять декілька об’єктів клас наслідків (відповідальності), визначається для кожного окремого об’єкта і не визначається для комплексу (будови) в цілому.

Разом з тим, для прийняття адміністративно-правових рішень щодо процедури проведення експертизи проектної документації на будівництво, отримання дозвільної документації для виконання підготовчих та будівельних робіт, декларації, сертифіката щодо введення закінченого будівництвом об’єкта в експлуатацію, тощо, а також визначення розміру адміністративних витрат, кошторисного прибутку, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації при розрахунку вартості будівництва комплексу (будови) на стадії складання інвесторської кошторисної документації, застосовується найвищій сукупний показник за характеристиками можливих наслідків від відмови об’єкту, кількісний розмір якого охоплює всі об’єкти, що входять до складу комплексу (будови), прирівнюється до відповідного класу наслідків (відповідальності) окремого об’єкту.

Ділимось новим листом з вами.

роз’яснення Мінрегіону стосовно сукупного показника при розрахунку класів наслідків (відповідальності) об’єкта. роз’яснення Мінрегіону стосовно сукупного показника при розрахунку класів наслідків (відповідальності) об’єкта.